Almora / Almora Touch

Najstraszniejsze w wojnie jest to, że zaczyna się ją aby osiągnąć zamierzony cel, a ona rozwija się i żyje własnym życiem…

Almora to gra RPG osadzona w świecie fantasy, opowiadająca o konflikcie zbrojnym pomiędzy krainami świata Almory (Alebra, Triberia, …). W stosunku do pierwowzoru – Almory Online gra została wzbogacona o nowe typy przeciwników (np. Smoki), nowe questy, nowe regiony, losowe dungeony, elementy gospodarcze (zmienne ceny zależnie od naszych poczynań), crafting (zbieranie przedmiotów i tworzenie z nich przydatnych itemów), oraz rozwój umiejętności postaci.
Oryginalnym autorem pomysłu jak i rozwiązań w grze Almora jest Borek. Aktualnie programowaniem gry zajmuje się gnysek, korzystając z solidnych fundamentów zbudowanych przez Borka w grze Almora Online.

Planowana premiera:
PC:
czerwiec 2013
Mac:
lipiec 2013
iPad:
czerwiec 2013

Dlaczego iPad? Chcielibyśmy wydać Almorę jako komercyjną produkcję – niestety ekrany iPhone, czy PSP są nieco za małe, aby komfortowo grać – ekran iPada ma dokładnie tę samą rozdzielczość co wersja PC gry – a dzięki uproszczeniu sterowania i zaniżeniu nieco poziomu trudności gra powinna być nadal grywalna przy użyciu palca.